Tohnichi

Tohnichi, od założenia 50 lat temu, dążyła do tego aby stać się pierwszym producentem narzędzi dynamometrycznych na rynku. Dzięki Państwa poparciu zyskała dużą reputację między klientami i użytkownikami jej narzędzi jako jeden z najlepszych producentów narzędzi dynamometrycznych na świecie, oferujący prosty, szybki i najlepiej dobrany sposób na dokręcanie śrub oraz pomiar sił.
 
Dzisiaj Tohnichi proponuje Wam rozwiązania nawet dla skrajnych przypadków zastosowań w dokręcaniu śrub i pomiarach sił. Wierzymy, że korporacja Tohnichi może pomóc polepszyć przygotowanie Waszych produktów i działań.

 
Korporacja Tohnichi jest przedsiębiorstwem myślącym o przyszłości, przygotowanym do udzielenia pełnego serwisu i dbającym o najwyższe standardy jakości. Jest przygotowana na XXI wiek i wychodzącym naprzeciw oczekiwaniom klientów w tak ważnych dziedzinach jak bezpieczeństwo czy środowisko.

 
Narzędzia dynamometryczne są zastosowane w wielu różnych dziedzinach. Tohnichi dostarcza szeroki asortyment wyposażenia dynamometrycznego, zaspokajający wszystkie zapotrzebowania w różnych zastosowaniach. Ponadto oferuje ponad 800 produktów, w tym m. in. jednostki zasilane i cyfrowe.
Jeżeli potrzebujesz urządzenia o specjalnej specyfikacji, Tohnichi wyprodukuje dla Ciebie wysokiej jakości, dopasowane do twoich potrzeb narzędzie.